Co planujemy w tym roku?

Więcej szczegółów podamy wkrótce, a na razie możemy zdradzić,
że w planach jest ogrom atrakcji, imprez, szkoleń i zabaw!

Lista atrakcji będzie odkrywana stopniowo!

Na obozie spodziewaj się rzeczy takich jak:

➡️ Codzienne imprezy tematyczne

🌺 2000 party Znacie Ev’ry Night? Znacie?! To do góry! Haba! Rozpoznajecie ten występ? Był to jeden z najważniejszych występów w życiu Mandaryny, a teraz czas na najważniejszą imprezę Waszego życia! Tego wieczoru bawimy się wszyscy do muzyki Dody, Ushera, Black Eyed Peas, Britney czy Gwen Stefani – do muzyki lat ‘00! 🥼 DRESS CODE: Nie zapomnijcie swoich różowych dresików, panterki czy krawatów do koszulek 😉

🌺 Fluo disco Spoglądając na nocne niebo, widzimy blask gwiazd z przeszłości. Tym razem zapewniamy, że blask będzie tu i teraz a będzie pochodził z każdego z nas! Pochłońcie duże ilości światła, aby uwolnić je na parkiecie w świetle lamp UV! Wszystkie chwyty dozwolone – malowane ciała, twarze czy fluorescencyjna garderoba i gadżety.

🌺 Znaki drogowe Pamiętacie karty rowerowe? Naukę podstawowych zasad ruchu drogowego i znaków w szkole podstawowej? Teraz będziecie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na ten temat! Jeżeli macie swoje ulubione znaki drogowe, to wyśmienicie! Jeżeli nie – czas najwyższy znaleźć, bo jednego wieczoru wszyscy się nimi staniemy. To jedyny taka okazja, aby spotkać ograniczenia prędkości do 20km/h i 70 km/h razem na jednym parkiecie! Tym razem STOP! nie obowiązuje – bawimy się póki starczy nam sił!
➡️ „Sesja” studencka
➡️ Szkolenia dedykowane konkretnym Wydziałom:
* „Co mnie tam czeka?” * „Na co uważać? ” * „Jak sobie z tym poradzić?” *
➡️ Szkolenia z praw i obowiązków studentów
➡️ Różne warsztaty
➡️ Turnieje Sportowe
➡️ Gry integracyjne

I wielu innych!

 

//} ?>