Do obozu 10 dni!

Opublikowano - 20 Sie 2017

 

Do Adapciaka już tylko 10 dni, więc trzeba się już powoli pakować na najlepszy wyjazd tych wakacji!

Aby być dobrze przygotowanym warto wziąć następujące rzeczy:

Stroje sportowe – Przydadzą się Wam na ogrom atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy m.in. kursy Zumby, ściankę wspinaczkową, zawody sportowe i wiele innych!

Ubrania ‚bojowe’ – Będzie kilka atrakcji, podczas których będzie łatwo się ubrudzić. Błoto, farba, spodziewajcie się wszystkiego! Weźcie coś, czego nie będzie Wam żal pobrudzić!

Strój kąpielowy – Zamówiliśmy super pogodę, a do tego tak się świetnie składa, że w ośrodku – zupełnie przypadkiem – jest kryty basen… fakty łatwo połączyć 

Coś przeciwdeszczowego – Zamówienie na pogodę było w promocji, więc weźcie w razie wypadku jakieś kurtki 

Coś cieplejszego – dni będą gorące, noce jeszcze gorętsze, ale poranki mogą być chłodne, weźcie jakieś bluzy by się nie przeziębić.

Przebrania na imprezy tematyczne. Jak już pisaliśmy wcześniej, czekają was 4 niezapomniane noce.
Pinup Party – Panie biorą sukienki, szpilki, etc.! Panowie, stroje marynarza lub kreacje a’la Elvis. Tej nocy przenosimy się w lata 40-50 ubiegłego wieku.

Studencie Wesele – Tego dnia wszyscy zamieniamy się w Januszy i Grażyny i jak to na Weselu, liczymy na kreatywność co do stroju gości!

No More Despacito – Tej nocy wszyscy przeniesiemy się do ameryki południowej, tak, więc zainspiruj się stylem prosto z gorącej Ameryki Łacińskiej i pokaż swój ognisty temperament w klimacie Salsy/Samby/Rumby/Bachaty i innych.

Bal Przebierańców, wisienka na torcie, tutaj liczy się kreatywność i liczymy, że pokażecie jak się bawi Politechnika!

Inne rzeczy niezbędne do spakowania – Skarpetki, bieliznę, kosmetyczkę, koszulki, spodnie, ręczniki… Tego tłumaczyć nie będziemy. 
Latarki – co prawda ośrodek jest w Łebie, ale miejscami może być ciemno, dobrze mieć jakieś oświetlenie ze sobą.
I najważniejsze na koniec: dobry humor i chęć do zabawy!

Dokładne miejsce zbiórki (30.08) oraz dnia PG (dla zapisanych) oraz wszelkie niezbędne informacje wyjazdowe wyślemy Wam na dniach drogą mailową